Partneri Essens

ingredia

 

Ingredia s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá sa venuje vývoju a výrobe výživových doplnkov a kozmetiky z colostra. Firma bola založená v roku 2006 s cieľom prinášať svojim zákazníkom produkty špičkovej kvality. Úzka spolupráca so spoločnosťami Favea, s.r.o. a Biomedica, s.r.o. umožnila rozšírenie sortimentu produktov tiež o výživové doplnky s obsahom aloe vera. Výroba prebieha v Českej republike z najkvalitnejších, starostlivo vyberaných surovín, dodržiavané sú najprísnejšie hygienické normy a nariadenia Európskej únie. Všetky produkty sú vyrábané pod farmaceutickým dohľadom. Pre ESSENS sú vo firme vyrábané všetky výživové doplnky.

k2pharm

K2Pharm s.r.o. je mladá česká spoločnosť zameraná na výskum a vývoj v oblasti farmaceutických technológií a ich aplikácií v terapii civilizačných ochorení. Spoločnosť K2pharm podporuje integratívny prístup v medicíne. Tzn., že skôr sa medicína zameriavala na chorý cieľový orgán a ten bol podrobený farmakologickej liečbe. Postupom času sa ukázalo, že aj nefarmakologická liečba môže pacientom pomôcť, často dokonca viac než aplikácie chemických liečiv. Súčasťou modernej terapie by malo byť vhodné načasovanie rešpektujúce biologické rytmy alebo individuálny prístup (genetika, epigenetika, životný štýl). Pre ESSENS sú vo firme vyrábané výživové doplnky. Výroba prebieha pod farmaceutickým dohľadom v Českej republike z najkvalitnejších, starostlivo vyberaných surovín, dodržiavané sú najprísnejšie hygienické normy a nariadenia Európskej únie.

dochema

Firma Dochema s.r.o. je česká spoločnosť založená v roku 2003. Výrobné priestory sú lokalizované v Moravskej Třebovej s rozlohou 15 000 m2. Hlavnými produktmi firmy sú okrem kozmetickej výroby taktiež čistiace a pracie prostriedky, priemyselné odmasťovače a superkoncentráty. Firma neustále rozširuje svoje priestory o najmodernejšie vybavenie a špičkové výrobné linky. Dlhodobo spolupracuje s výskumnými pracoviskami z celej Českej republiky. Zakladá si na používaní tých najkvalitnejších surovín a samotná výroba prebieha pod prísnymi hygienickými normami a nariadeniami Európskej únie. Pre ESSENS sú vo firme vyrábané všetky kozmetické produkty s obsahom aloe vera aj colostrom.

seluz

Firma Seluz Kimya je jedným z popredných svetových výrobcov vonných esencií. Výrobný závod s rozlohou 5000 m² je vybavený najmodernejšími technológiami a nachádza sa v Turecku v blízkosti mesta Istanbul. Výroba prebieha na plne automatických strojoch podľa najprísnejších noriem Európskej únie. Pri výrobe esencií sú používané tie najexkluzívnejšie suroviny z celého sveta. Vďaka nim majú parfumy ESSENS vynikajúcu kvalitu a dlho a krásne voňajú.

erte

Firma Erte cosmetics je popredným výrobcom parfumov, toaletných vôd aj deodorantov. Ide o sesterskú spoločnosť firmy ERKUL cosmetics- svetovo veľmi významnú firmu v kozmetickom priemysle s viac ako 30 ročnou tradíciou. Rovnako ako v ERKUL cosmetics aj v ERTE cosmetics prebieha výroba v tureckom Istanbule za pomoci najmodernejších technológií, pod najprísnejšími normami nielen Európskej únie. Dôkazom o kvalite spracovania svedčí získanie medzinárodne uznávaných certifikátov GMP a HACCP. Pre ESSENS vyrába ERTE cosmetics v úzkej spolupráci s firmou Seluz parfumy tej najvyššej kvality a dlhotrvajúcej vône.

 

 

Partneri

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

Aktuality

ES´Leep i na (a)typické depresie? Áno!

ES´Leep je jedinečný produkt s obsahom špeciálnej kombinácie látok - chróm, extrakt višne, extrakt chmeľu a extrakt korenia. Kombináciou týchto látok môžeme pozitívne ovplyvňovať náš mozog - zdajú sa nám dlhšie sny a po ich podaní by sa mala znížiť aj hladina stresového hormónu...
Celý článok

Svet vôní

Bolo zistené, že ženy sú väčšinou vybavené citlivejším vnímaním vôní ako muži. Neplatí to však absolútne. Paradoxne, čo sa týka majstra parfumára, je to skôr mužské povolanie. Majstrovstvá „nosov" pritom zatiaľ žiadna technológia nedokázala nahradiť. Keď majstri vytvoria parfum, je to dokonalá...
Celý článok

Katalóg vôní Essens na stiahnutie...

Katalóg vôní Essens na stiahnutie  vo formáte PDF       Vitajte vo svete vôní. Milí priatelia, radi by sme vám predstavili náš katalóg, kde nájdete kompletnú ponuku parfumovaných produktov ESSENS. 
Celý článok

Naša vôňa, naša vizitka..

Jedným z piatich zmyslov človeka je čuch. Všetko, čo cítime, je okamžite prenášané do mozgu, kde vzniká čuchový vnem, ktorý ovplyvňuje našu náladu i správanie. Nezabúdajte teda na to, že príjemná a správne zvolená vôňa je našou prvou vizitkou zachytenou okolím.   Najdôležitejšiu rolu...
Celý článok