VEDECKÁ RADA ESSENS ODPORÚČA VÝŽIVOVÉ DOPLNKY ESSENS SYRUP

Výživové doplnky ESSENS SYRUP boli účelovo navrhnuté tak, aby prostredníctvom prírodných zložiek dodali telu potrebné látky pre jeho správnu funkciu.

Špeciálne receptúry v atraktívnych príchutiach ovocia a bylín sú obohatené o účinné rastlinné výťažky, ktoré majú široké využitie vo farmácii i potravinárstve. 

Základným nosičom sirupov sú FOS - fruktooligosacharidy.
Tie plnia nielen funkciu sladidla, ale sú predovšetkým významným prebiotikom. Tzn., že slúžia ako zdroj energie pre prospešné črevné baktérie, podporujú vstrebávanie živín do organizmu, zlepšujú stav črevného tkaniva a jeho odolnosť voči infekcii.

ŠTYRI JEDINEČNÉ SIRUPY SÚ IDEÁLNE PRE ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL:
01 - ESSENS SYRUP IMMUNITY SYSTEM
02 - ESSENS SYRUP ANTISTRESS
03 - ESSENS SYRUP ANTIOXIDANT
04 - ESSENS SYRUP SPORT & ENERGY

Lahodné medicinálne sirupy sú výsledkom práce členov ESSENS Vedeckej rady a ich vízie vytvoriť účinné produkty, ktoré budú jednoducho aplikovateľné i pre odporcov tabliet či kapsúl, zároveň vo všetkých ohľadoch kopírujú potreby dnešnej hektickej doby. Na samotnú výrobu sú využívané len suroviny overených dodávateľov. Sirupy neobsahujú syntetické farbivá, lepok ani laktózu a sú vhodné i pre vegánov.

01 - ESSENS SYRUP IMMUNITY SYSTEM

 • Špeciálna receptúra s príchuťou šípky a bazy prispieva k podpore imunitného systému.   
 • Obsahuje aktívne látky - extrakty z aceroly lysej a bazového kvetu a vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9 a B12. 
 • Acerola je ker alebo strom známy tiež ako tropická čerešňa a patrí medzi najbohatšie zdroje vitamínu C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.  
 • Kvet bazy čiernej je bohatý na antioxidanty a veľmi obľúbený v ľudovom liečiteľstve pre svoje pozitívne účinky nielen pri nachladnutí. 
 • Sirup podporuje obranyschopnosť organizmu, pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania, podporuje vstrebávanie železa a prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a k tvorbe kolagénu.

ESSENS SYRUP  IMMUNITY SYSTEM (0,7 l)

Členská cena pre členov Klubu ESSENS: 41,00 € / 28 bodov
Odporúčaná predajná cena: 51,20 €

 

02 - ESSENS SYRUP ANTISTRESS 

 • Špeciálna receptúra so vzácnym šafranom na uvoľnenie mysle a upokojenie organizmu. 
 • Obsahuje aktívne látky - extrakt z aceroly lysej, L-tryptofán, šafran siaty a vitamín B6. 
 • Acerola patrí medzi najbohatšie zdroje vitamínu C, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému.  
 • L-tryprofán je životne nevyhnutná aminokyselina podporujúca tvorbu neurohormónov sérotonínu, melatonínu i nespočetné množstvo enzýmov.
 • Affron® je patentovaný prvotriedny výťažok z ručne zbieraných blizien šafranu siateho, najdrahšieho korenia sveta. Je spracovaný patentovaným nízkoteplotným výrobným procesom extrakcie AFF®ON Cool-Tech, ktorý zabezpečuje jeho dlhodobú aktivitu a stabilitu, zároveň ide o prvý šafranový extrakt štandardizovaný pomocou HPLC na Lepticrosalides®, bioaktívne zlúčeniny, ktoré pomáhajú relaxácii, duševnej a fyzickej rovnováhe a udržujú pozitívnu náladu.  
 • Kvalitu Affron® dokladá 6 klinických štúdií, ktoré preukázali zlepšenie nálady u zdravých osôb s občasným stresom a úzkosťou i zlepšenie nespavosti už počas 4 týždňov užívania.  
 • Sirup pomáha pri uvoľnení, zlepšuje náladu, zvyšuje pocit pohody, napomáha relaxácii, kvalitnému spánku a zároveň pomáha zmierňovať úzkosti a stres. 

ESSENS SYRUP ANTISTRESS (0,7 l)

Členská cena pre členov Klubu ESSENS: 39,00 € / 27 bodov
Odporúčaná predajná cena: 48,80 €

 

03 - ESSENS SYRUP ANTIOXIDANT 

 • Špeciálna receptúra s príchuťou pestreca a goji pomáha bojovať s voľnými radikálmi.  
 • Obsahuje aktívne látky - extrakt pestreca mariánskeho a trúbkovca osinatého. 
 • Pestrec mariánsky je až 150 cm vysoká bylina, ktorej využitie dokladujú už staroveké zdroje. Extrakt zo semien pestreca mariánskeho, známy ako silymarín, má silný antioxidačný účinok a vykazuje ochranný účinok vo vzťahu k pečeňovým bunkám pred škodlivými vplyvmi, kde zvyšuje odolnosť bunkovej membrány proti prenikaniu hepatotoxických látok. Pozitívne pôsobí na tráviaci systém, optimalizuje hladinu tukov a cholesterolu v krvi a môže viesť k zlepšeniu glykemického profilu.  
 • Trúbkovec osinatý je bylina z čeľade hluchavkovitých, často využívaná v ľudovom liečiteľstve ako diuretikum a na posilnenie funkcie obličiek a močového ústrojenstva.  
 • Sirup prispieva k odvodneniu organizmu, pomáha bojovať s voľnými radikálmi, podporuje trávenie a detoxikáciu tela. 

ESSENS SYRUP ANTIOXIDANT (0,7 l)

Členská cena pre členov Klubu ESSENS: 29,80 € / 20,5 bodu
Odporúčaná predajná cena: 37,20 €

 

04 - ESSENS SYRUP SPORT & ENERGY

 • Špeciálna receptúra s príchuťou ženšenu a pomaranča na zlepšenie športových výkonov. 
 • Obsahuje aktívne látky - extrakt z cezmíny paraguajskej, taurín a kofeín. 
 • Cezmína paraguajská je juhoamerický strom, ktorého sušené a drvené listy sú známe pod pojmom yerba maté a obsahujú veľké množstvo minerálov, vitamínov a anitoxidantov s priaznivým dopadom na organizmus. Nápoje z yerba maté sa stali populárne v celej oblasti Južnej Ameriky pre svoje posilňujúce a stimulačné účinky, pretože dodávajú energiu, zlepšujú pamäť i náladu, redukujú apetít a napomáhajú  spaľovaniu tukov.  
 • Aminokyselina taurín je silný antioxidant, pôsobí ako stimulátor mozgovej aktivity a má pozitívny vplyv na výkon. 
 • Kofeín je alkaloid, ktorý priaznivo stimuluje centrálnu nervovú sústavu a srdcovú činnosť, potláča únavu a zvyšuje koncentráciu a bdelosť.  
 • Sirup je vhodným doplnkom nielen pre športovcov, zlepšuje výkon vytrvalostného cvičenia i energiu, sústredenosť a duševnú jasnosť, zároveň napomáha spaľovaniu tukov. 

ESSENS SYRUP SPORT & ENERGY (0,7 l)

Členská cena pre členov Klubu ESSENS: 31,20 € / 21,5 bodu
Odporúčaná predajná cena: 39,00 €

SIRUP ODPORÚČAME UŽÍVAŤ V NASLEDUJÚCOM DÁVKOVANÍ:

1 - 7 dní: 3x denne 5 ml
8 - 14 dní: 2x denne 5 ml, večer 10 ml
od 15 dňa: ráno 5 ml, večer 15 ml
Maximálna denná dávka by nemala presiahnuť 20 ml denne.
Užívanie je možné buď v neriedenej forme alebo v riedenej 1:5.

 

 

 
 
 
 
V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte

 

Aktuality

NOVÉ KATALÓGY 2021

Tak, ako ste zvyknutí, i tento rok pri príležitosti ESSENS Kick OFF predstavujeme tri nové katalógy 2021, bez ktorých sa žiadny člen Klubu ESSENS nezaobíde. Katalógy si môžete od...
Celý článok

ROZDÁVAME DESAŤTISÍCE PARFUMOV

Opäť máme pre nových členov Klubu parfumy a pre úspešných sponzorov Štartovacie sady. To si predsa nemôžete nechať ujsť! V marci sme medzi vás rozdali takmer 30 tisíc parfumov! Koľko ich bude...
Celý článok

ES´Leep i na (a)typické depresie? Áno!

ES´Leep je jedinečný produkt s obsahom špeciálnej kombinácie látok - chróm, extrakt višne, extrakt chmeľu a extrakt korenia. Kombináciou týchto látok môžeme pozitívne ovplyvňovať náš mozog -...
Celý článok

Svet vôní

Bolo zistené, že ženy sú väčšinou vybavené citlivejším vnímaním vôní ako muži. Neplatí to však absolútne. Paradoxne, čo sa týka majstra parfumára, je to skôr mužské povolanie. Majstrovstvá...
Celý článok