VEDECKÁ RADA ESSENS ODPORÚČA VÝŽIVOVÉ DOPLNKY ESSENS SYRUP

Výživové doplnky ESSENS SYRUP boli účelovo navrhnuté tak, aby prostredníctvom prírodných zložiek dodali telu potrebné látky pre jeho správnu funkciu.

Špeciálne receptúry v atraktívnych príchutiach ovocia a bylín sú obohatené o účinné rastlinné výťažky, ktoré majú široké využitie vo farmácii i potravinárstve. 

Základným nosičom sirupov sú FOS - fruktooligosacharidy.
Tie plnia nielen funkciu sladidla, ale sú predovšetkým významným prebiotikom. Tzn., že slúžia ako zdroj energie pre prospešné črevné baktérie, podporujú vstrebávanie živín do organizmu, zlepšujú stav črevného tkaniva a jeho odolnosť voči infekcii.

ŠTYRI JEDINEČNÉ SIRUPY SÚ IDEÁLNE PRE ZDRAVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL:
01 - ESSENS SYRUP IMMUNITY SYSTEM
02 - ESSENS SYRUP ANTISTRESS
03 - ESSENS SYRUP ANTIOXIDANT
04 - ESSENS SYRUP SPORT & ENERGY

Lahodné medicinálne sirupy sú výsledkom práce členov ESSENS Vedeckej rady a ich vízie vytvoriť účinné produkty, ktoré budú jednoducho aplikovateľné i pre odporcov tabliet či kapsúl, zároveň vo všetkých ohľadoch kopírujú potreby dnešnej hektickej doby. Na samotnú výrobu sú využívané len suroviny overených dodávateľov. Sirupy neobsahujú syntetické farbivá, lepok ani laktózu a sú vhodné i pre vegánov.

01 - ESSENS SYRUP IMMUNITY SYSTEM

 • Špeciálna receptúra s príchuťou šípky a bazy prispieva k podpore imunitného systému.   
 • Obsahuje aktívne látky - extrakty z aceroly lysej a bazového kvetu a vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9 a B12. 
 • Acerola je ker alebo strom známy tiež ako tropická čerešňa a patrí medzi najbohatšie zdroje vitamínu C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.  
 • Kvet bazy čiernej je bohatý na antioxidanty a veľmi obľúbený v ľudovom liečiteľstve pre svoje pozitívne účinky nielen pri nachladnutí. 
 • Sirup podporuje obranyschopnosť organizmu, pomáha znižovať mieru únavy a vyčerpania, podporuje vstrebávanie železa a prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a k tvorbe kolagénu.

ESSENS SYRUP  IMMUNITY SYSTEM (0,7 l)

Členská cena pre členov Klubu ESSENS: 41,00 € / 28 bodov
Odporúčaná predajná cena: 51,20 €

 

02 - ESSENS SYRUP ANTISTRESS 

 • Špeciálna receptúra so vzácnym šafranom na uvoľnenie mysle a upokojenie organizmu. 
 • Obsahuje aktívne látky - extrakt z aceroly lysej, L-tryptofán, šafran siaty a vitamín B6. 
 • Acerola patrí medzi najbohatšie zdroje vitamínu C, ktorý prispieva k správnej funkcii imunitného systému.  
 • L-tryprofán je životne nevyhnutná aminokyselina podporujúca tvorbu neurohormónov sérotonínu, melatonínu i nespočetné množstvo enzýmov.
 • Affron® je patentovaný prvotriedny výťažok z ručne zbieraných blizien šafranu siateho, najdrahšieho korenia sveta. Je spracovaný patentovaným nízkoteplotným výrobným procesom extrakcie AFF®ON Cool-Tech, ktorý zabezpečuje jeho dlhodobú aktivitu a stabilitu, zároveň ide o prvý šafranový extrakt štandardizovaný pomocou HPLC na Lepticrosalides®, bioaktívne zlúčeniny, ktoré pomáhajú relaxácii, duševnej a fyzickej rovnováhe a udržujú pozitívnu náladu.  
 • Kvalitu Affron® dokladá 6 klinických štúdií, ktoré preukázali zlepšenie nálady u zdravých osôb s občasným stresom a úzkosťou i zlepšenie nespavosti už počas 4 týždňov užívania.  
 • Sirup pomáha pri uvoľnení, zlepšuje náladu, zvyšuje pocit pohody, napomáha relaxácii, kvalitnému spánku a zároveň pomáha zmierňovať úzkosti a stres. 

ESSENS SYRUP ANTISTRESS (0,7 l)

Členská cena pre členov Klubu ESSENS: 39,00 € / 27 bodov
Odporúčaná predajná cena: 48,80 €

 

03 - ESSENS SYRUP ANTIOXIDANT 

 • Špeciálna receptúra s príchuťou pestreca a goji pomáha bojovať s voľnými radikálmi.  
 • Obsahuje aktívne látky - extrakt pestreca mariánskeho a trúbkovca osinatého. 
 • Pestrec mariánsky je až 150 cm vysoká bylina, ktorej využitie dokladujú už staroveké zdroje. Extrakt zo semien pestreca mariánskeho, známy ako silymarín, má silný antioxidačný účinok a vykazuje ochranný účinok vo vzťahu k pečeňovým bunkám pred škodlivými vplyvmi, kde zvyšuje odolnosť bunkovej membrány proti prenikaniu hepatotoxických látok. Pozitívne pôsobí na tráviaci systém, optimalizuje hladinu tukov a cholesterolu v krvi a môže viesť k zlepšeniu glykemického profilu.  
 • Trúbkovec osinatý je bylina z čeľade hluchavkovitých, často využívaná v ľudovom liečiteľstve ako diuretikum a na posilnenie funkcie obličiek a močového ústrojenstva.  
 • Sirup prispieva k odvodneniu organizmu, pomáha bojovať s voľnými radikálmi, podporuje trávenie a detoxikáciu tela. 

ESSENS SYRUP ANTIOXIDANT (0,7 l)

Členská cena pre členov Klubu ESSENS: 29,80 € / 20,5 bodu
Odporúčaná predajná cena: 37,20 €

 

04 - ESSENS SYRUP SPORT & ENERGY

 • Špeciálna receptúra s príchuťou ženšenu a pomaranča na zlepšenie športových výkonov. 
 • Obsahuje aktívne látky - extrakt z cezmíny paraguajskej, taurín a kofeín. 
 • Cezmína paraguajská je juhoamerický strom, ktorého sušené a drvené listy sú známe pod pojmom yerba maté a obsahujú veľké množstvo minerálov, vitamínov a anitoxidantov s priaznivým dopadom na organizmus. Nápoje z yerba maté sa stali populárne v celej oblasti Južnej Ameriky pre svoje posilňujúce a stimulačné účinky, pretože dodávajú energiu, zlepšujú pamäť i náladu, redukujú apetít a napomáhajú  spaľovaniu tukov.  
 • Aminokyselina taurín je silný antioxidant, pôsobí ako stimulátor mozgovej aktivity a má pozitívny vplyv na výkon. 
 • Kofeín je alkaloid, ktorý priaznivo stimuluje centrálnu nervovú sústavu a srdcovú činnosť, potláča únavu a zvyšuje koncentráciu a bdelosť.  
 • Sirup je vhodným doplnkom nielen pre športovcov, zlepšuje výkon vytrvalostného cvičenia i energiu, sústredenosť a duševnú jasnosť, zároveň napomáha spaľovaniu tukov. 

ESSENS SYRUP SPORT & ENERGY (0,7 l)

Členská cena pre členov Klubu ESSENS: 31,20 € / 21,5 bodu
Odporúčaná predajná cena: 39,00 €

SIRUP ODPORÚČAME UŽÍVAŤ V NASLEDUJÚCOM DÁVKOVANÍ:

1 - 7 dní: 3x denne 5 ml
8 - 14 dní: 2x denne 5 ml, večer 10 ml
od 15 dňa: ráno 5 ml, večer 15 ml
Maximálna denná dávka by nemala presiahnuť 20 ml denne.
Užívanie je možné buď v neriedenej forme alebo v riedenej 1:5.

 

 

 
 
 
 
V prípade záujmu alebo otázok nás kontaktujte

 

Aktuality

Naša vôňa, naša vizitka..

Jedným z piatich zmyslov človeka je čuch. Všetko, čo cítime, je okamžite prenášané do mozgu, kde vzniká čuchový vnem, ktorý ovplyvňuje našu náladu i správanie. Nezabúdajte teda na to, že príjemná...
Celý článok