Parfumy ESSENS sú alternatívy svetových značiek, nie sú to originály, ale ich intenzita vydrží mnohokrát dlhšie.

ESSENS parfumy a ich vznik
 
Hlavné a zásadné výhody parfumov Essens.                            
Parfum obsahuje 20% éterických olejov 
Parfum vydrží 8 – 12 hodín na pokožke
Cena nižšia o viac ako 70% oproti originálnemu parfumu
Kvalita – parfum nesie značku Essens, výroba prebieha v Turecku ERTE Cosmetics –kompletný proces výroby a balenia parfumov
 
Viete o tom, že ESSENS ponúka to najkvalitnejšie, čo sa dá na trhu zohnať? V bežných parfumériách sa z 90% stretnete s tzv. Eau de Parfum (8-15% vonných esencií), kdežto ESSENS ponúka priamo Parfumy s 20% vonných esencií.
Vôňa sa nedá patentovať,preto sú v ponuke parfumy svetoznámych vôní. A preto tie čísla miesto názvov
 
Prečo sú ESSENS parfumy také lacné?
 
Základná vonná esencia parfumov ESSENS pochádza od toho istého Parfémista, tiež výrobca onej esencie je rovnaký ako u bežných parfumov. Rozdiel je však v ceste, ktorú parfém ESSENS urazí, než sa dostane k zákazníkovi.Žiadne zbytočné príplatky za fľaštičky, ktoré po vypotrebenia človek rovnako vyhodí, žiadne dodatočné licenčné príplatky, drahá reklama a hlavne vynechanie onoho maloobchodu, ktorý si prihadzuje najväčší rabat.
 
Tieto ušetrené financie sa investujú do členov, aby sme parfumom ESSENS robili reklamu sami.
 
Predstavte si kotol plný vonné esencie,z ktorého vedú dva hadicu. Jeden vedie do výrobne bežných parfumov a druhý do továrne parfumov ESSENS. Ako ste teda iste pochopili, tak základ parfumu, to najdôležitejšie - vonná esencia - je rovnaký, líši sa iba následný postup výroby a expedície, kedy firma ESSENS dokázala taký postup,vďaka ktorému je schopná stiahnuť ceny na tú najnižšiu možnú hranicu.
 
Vyberajte zo 40 dámskych vôní ESSENS a 20 vôní pre mužov. Medzinárodný tím starostlivo vyberal tie najvhodnejšie vonné kompozície od jedného z popredných svetových dodávateľov parfumových esencií. Z tých vzniká na území Slovenskej republiky konečný produkt - parfum ESSENS, ktorý je balený do kvalitných flakónov z talianskych sklárskych dielní s dlhoročnou tradíciou.
 
Parfumy sú vyrábané predovšetkým s dôrazom na kvalitu. Dodávateľ je nositeľom certifikátu GMP (Good Manufacturing Practice). Parfumy obsahujú 20% vonných esencií, čo im zaručuje zaradenie k elite medzi parfumami. Tie najkvalitnejšie vonné esencie sa najskôr zmiešajú so špeciálnym parfumérskym alkoholom. Táto zmes sa podchladí na teplotu -7 °C a dokonale sa prefiltruje. Parfum následne najmenej 8 týždňov zreje v nerezových nádobách. Táto dostatočne dlhá doba zrenia umožňuje vytvoriť harmonický celok s intenzívnou a vôňou. Všetky výrobné kroky podliehajú najprísnejšej kontrole kvality a pre výrobu sú použité výhradne bezchybné materiály.
Tieto parfumy sú vo výnimočnej kvalite, kde obsah vonných látok je 20% vonných silíc teda nejde o toaletnú vodu, ani parfumovanú vodu, ale o parfum.

V čom dostanete parfum?

V balení je Flakón v objeme 50ml + Parfum 50ml + Krabička /Dámska je biela, Pánska je modrá/. Flakón je uzavretý, znovu nenaplniteľný je z kvalitného skla a osadený kvalitnou pumpičkou, ktorá efektívne rozprašuje Váš obľúbený parfum na pokožku.

ESSENS Parfumy: uvoľňovanie vône

Vysoké tóny (hlava) Sú to najprchavejšie tóny, ktoré cítime ihneď po nanesení na pokožku. Vôňa trvá len pár minút. Upútava pozornosť a vytvára prvý harmonický dojem.

Stredné tóny (srdce) Vôňa sa rozvinie na niekoľko minút. Je to charakter vône, ktorá predstavuje najpodstatnejšiu časť parfumu. Nastupuje až po doznení hlavy vône. Vôňa trvá oveľa dlhšie až 3 hodiny.

Nízke tóny (základ) Tieto tóny pretrvávajú aj niekoľko hodín, pretože vyprchávajú veľmi pozvoľna.

 

 

Aktuality

NOVÉ KATALÓGY 2021

Tak, ako ste zvyknutí, i tento rok pri príležitosti ESSENS Kick OFF predstavujeme tri nové katalógy 2021, bez ktorých sa žiadny člen Klubu ESSENS nezaobíde. Katalógy si môžete od...
Celý článok

ROZDÁVAME DESAŤTISÍCE PARFUMOV

Opäť máme pre nových členov Klubu parfumy a pre úspešných sponzorov Štartovacie sady. To si predsa nemôžete nechať ujsť! V marci sme medzi vás rozdali takmer 30 tisíc parfumov! Koľko ich bude...
Celý článok

ES´Leep i na (a)typické depresie? Áno!

ES´Leep je jedinečný produkt s obsahom špeciálnej kombinácie látok - chróm, extrakt višne, extrakt chmeľu a extrakt korenia. Kombináciou týchto látok môžeme pozitívne ovplyvňovať náš mozog -...
Celý článok

Svet vôní

Bolo zistené, že ženy sú väčšinou vybavené citlivejším vnímaním vôní ako muži. Neplatí to však absolútne. Paradoxne, čo sa týka majstra parfumára, je to skôr mužské povolanie. Majstrovstvá...
Celý článok