STAŇ SA SÚČASŤOU RODINY ESSENS

Budeš nakupovať produkty Essens pre vlastnú spotrebu s cieľom ušetriť
 
ZÍSKAJ VIRTUÁLNU KARTU A ČERPAJ ZĽAVY, ČLENSTVO JE ZDARMA.
 

Chcem sa registrovať zdarma - Vyplň FORMULÁR

VÝHODY NAKUPOVANIA:
  • nakupuješ produkty za členské ceny so 40% zľavou
  • nakupuješ bez registračných poplatkov a bez povinného odberu
  • získaš vlastné produkty zadarmo
  • získaš z každého nákupu do vašej virtuálnej peňaženky až 3-17% späť
  • získaš informácie o produktoch, skúsenostiach a akciách
  • dodanie tovaru aj do 24 hod.

Parfumy ESSENS sú alternatívy svetových značiek, nie sú to originály, ale ich intenzita vydrží mnohokrát dlhšie.

ESSENS parfumy a ich vznik
 
Hlavné a zásadné výhody parfumov Essens.                            
Parfum obsahuje 20% éterických olejov 
Parfum vydrží 8 – 12 hodín na pokožke
Cena nižšia o viac ako 70% oproti originálnemu parfumu
Kvalita – parfum nesie značku Essens, výroba prebieha v Turecku ERTE Cosmetics –kompletný proces výroby a balenia parfumov
 
Viete o tom, že ESSENS ponúka to najkvalitnejšie, čo sa dá na trhu zohnať? V bežných parfumériách sa z 90% stretnete s tzv. Eau de Parfum (8-15% vonných esencií), kdežto ESSENS ponúka priamo Parfumy s 20% vonných esencií.
Vôňa sa nedá patentovať,preto sú v ponuke parfumy svetoznámych vôní. A preto tie čísla miesto názvov
 
Prečo sú ESSENS parfumy také lacné?
 
Základná vonná esencia parfumov ESSENS pochádza od toho istého Parfémista, tiež výrobca onej esencie je rovnaký ako u bežných parfumov. Rozdiel je však v ceste, ktorú parfém ESSENS urazí, než sa dostane k zákazníkovi.Žiadne zbytočné príplatky za fľaštičky, ktoré po vypotrebenia človek rovnako vyhodí, žiadne dodatočné licenčné príplatky, drahá reklama a hlavne vynechanie onoho maloobchodu, ktorý si prihadzuje najväčší rabat.
 
Tieto ušetrené financie sa investujú do členov, aby sme parfumom ESSENS robili reklamu sami.
 
Predstavte si kotol plný vonné esencie,z ktorého vedú dva hadicu. Jeden vedie do výrobne bežných parfumov a druhý do továrne parfumov ESSENS. Ako ste teda iste pochopili, tak základ parfumu, to najdôležitejšie - vonná esencia - je rovnaký, líši sa iba následný postup výroby a expedície, kedy firma ESSENS dokázala taký postup,vďaka ktorému je schopná stiahnuť ceny na tú najnižšiu možnú hranicu.
 
Vyberajte zo 40 dámskych vôní ESSENS a 20 vôní pre mužov. Medzinárodný tím starostlivo vyberal tie najvhodnejšie vonné kompozície od jedného z popredných svetových dodávateľov parfumových esencií. Z tých vzniká na území Slovenskej republiky konečný produkt - parfum ESSENS, ktorý je balený do kvalitných flakónov z talianskych sklárskych dielní s dlhoročnou tradíciou.
 
Parfumy sú vyrábané predovšetkým s dôrazom na kvalitu. Dodávateľ je nositeľom certifikátu GMP (Good Manufacturing Practice). Parfumy obsahujú 20% vonných esencií, čo im zaručuje zaradenie k elite medzi parfumami. Tie najkvalitnejšie vonné esencie sa najskôr zmiešajú so špeciálnym parfumérskym alkoholom. Táto zmes sa podchladí na teplotu -7 °C a dokonale sa prefiltruje. Parfum následne najmenej 8 týždňov zreje v nerezových nádobách. Táto dostatočne dlhá doba zrenia umožňuje vytvoriť harmonický celok s intenzívnou a vôňou. Všetky výrobné kroky podliehajú najprísnejšej kontrole kvality a pre výrobu sú použité výhradne bezchybné materiály.
Tieto parfumy sú vo výnimočnej kvalite, kde obsah vonných látok je 20% vonných silíc teda nejde o toaletnú vodu, ani parfumovanú vodu, ale o parfum.

V čom dostanete parfum?

V balení je Flakón v objeme 50ml + Parfum 50ml + Krabička /Dámska je biela, Pánska je modrá/. Flakón je uzavretý, znovu nenaplniteľný je z kvalitného skla a osadený kvalitnou pumpičkou, ktorá efektívne rozprašuje Váš obľúbený parfum na pokožku.

ESSENS Parfumy: uvoľňovanie vône

Vysoké tóny (hlava) Sú to najprchavejšie tóny, ktoré cítime ihneď po nanesení na pokožku. Vôňa trvá len pár minút. Upútava pozornosť a vytvára prvý harmonický dojem.

Stredné tóny (srdce) Vôňa sa rozvinie na niekoľko minút. Je to charakter vône, ktorá predstavuje najpodstatnejšiu časť parfumu. Nastupuje až po doznení hlavy vône. Vôňa trvá oveľa dlhšie až 3 hodiny.

Nízke tóny (základ) Tieto tóny pretrvávajú aj niekoľko hodín, pretože vyprchávajú veľmi pozvoľna.

 

Info stránky

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.

The pixel base code tracks activity on your website, providing a baseline for measuring specific events. Copy the base code below and paste it between the header tags on every page of your website: