ZÁRUKA, REKLAMÁCIE, VRÁTENIE alebo VÝMENA TOVARU  

Na všetok predávaný tovar, pokiaľ nie je uvedené inak, poskytujeme zákonom stanovenú záručnú dobu 24 mesiacov tak ako v kamennom obchode. Záruka začína plynúť dňom prevzatia výrobku spotrebiteľom. Predajca zodpovedá za chyby výrobku, ktorý má tovar pri prevzatí kupujúcim alebo ktoré sa objavia v priebehu záručnej doby. Nevzťahuje sa na chyby spôsobené nešetrným zaobchádzaním alebo mechanickým poškodením. Reklamáciu je možné uplatniť poštou alebo osobne.
 
Podať reklamáciu
 
Vrátenie Tovaru:
 
V zmysle § 12 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon c. 108/2000 Z.z.) môžete tovar zakúpený v našom internetovom obchode vrátiť bez udania dôvodu do 14dní od prevzatia tovaru.
Podmienky pre vrátenie tovaru: Tovar treba poslať riadne zabalený /aby sa čo najmenej poškodil / ako doporučený list, prípadne balík.
 
Formulár na podanie žiadosti o vrátenie si môžete stiahnuť a vytlačiť-TU
 
Tovar vrátený formou dobierky nebude akceptovaný.
 
V prípade splnenia podmienok pre vrátenie tovaru, bude kupujúcemu vrátená celá suma, príp. vrátený tovar bude vymenený za iný, na základe dohody s kupujúcim.
 
Výmena Tovaru:
 
Ak zákazník žiada výmenu ak nie je spokojný s vlastným výberom parfému je nutné ho zaslať do 7 dní na fakturačnú adresu so žiadosťou o výmenu parfému – Pritom vypíše pre urýchlené vybavenie REKLAMAČNÝ FORMULÁR
Tovar ma výmenu musí byť nepoškodený a v pôvodnom obale.
Výmena tovaru za iný tovar je ZDARMA a vybavenie REKLAMÁCIE netrvá viac ako 3 dni. Vymenený tovar zasielame Slovenskou poštou – Doporučene.
 
Zásielku je potrebné zaslať k reklamácii poštou na adresu:
 
Parfumy Essens
Jozef Niščák
Moyzesova 6
Bardejov
085 01
 

Kontaktujte nás

Reklamačný poriadok

V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.