ZÁRUKA, REKLAMÁCIE, VRÁTENIE alebo VÝMENA TOVARU  

 
Na všetok predávaný tovar, pokiaľ nie je uvedené inak, poskytujeme zákonom stanovenú záručnú dobu 24 mesiacov tak ako v kamennom obchode. Záruka začína plynúť dňom prevzatia výrobku spotrebiteľom. Predajca zodpovedá za chyby výrobku, ktorý má tovar pri prevzatí kupujúcim alebo ktoré sa objavia v priebehu záručnej doby. Nevzťahuje sa na chyby spôsobené nešetrným zaobchádzaním alebo mechanickým poškodením. Reklamáciu je možné uplatniť poštou alebo osobne.
 
Podať reklamáciu
 
Vrátenie Tovaru:
 
V zmysle § 12 Zákona o ochrane spotrebiteľa pri zásielkovom predaji (zákon c. 108/2000 Z.z.) môžete tovar zakúpený v našom internetovom obchode vrátiť bez udania dôvodu do 14dní od prevzatia tovaru.
Podmienky pre vrátenie tovaru: Tovar treba poslať riadne zabalený /aby sa čo najmenej poškodil / ako doporučený list, prípadne balík.
 
Formulár na podanie žiadosti o vrátenie si môžete stiahnuť a vytlačiť-TU
 
Tovar vrátený formou dobierky nebude akceptovaný.
 
V prípade splnenia podmienok pre vrátenie tovaru, bude kupujúcemu vrátená celá suma, príp. vrátený tovar bude vymenený za iný, na základe dohody s kupujúcim.
 
Výmena Tovaru:
 
Ak zákazník žiada výmenu ak nie je spokojný s vlastným výberom parfému je nutné ho zaslať do 7 dní na fakturačnú adresu so žiadosťou o výmenu parfému – Pritom vypíše pre urýchlené vybavenie REKLAMAČNÝ FORMULÁR
Tovar ma výmenu musí byť nepoškodený a v pôvodnom obale.
Výmena tovaru za iný tovar je ZDARMA a vybavenie REKLAMÁCIE netrvá viac ako 3 dni. Vymenený tovar zasielame Slovenskou poštou – Doporučene.
 
Zásielku je potrebné zaslať k reklamácii poštou na adresu:
 
Parfumy Essens
Masáže Relax-Jozef Niščák
Moyzesova 6
Bardejov
085 01

 

Aktuality

ES´Leep i na (a)typické depresie? Áno!

ES´Leep je jedinečný produkt s obsahom špeciálnej kombinácie látok - chróm, extrakt višne, extrakt chmeľu a extrakt korenia. Kombináciou týchto látok môžeme pozitívne ovplyvňovať náš mozog - zdajú sa nám dlhšie sny a po ich podaní by sa mala znížiť aj hladina stresového hormónu...
Celý článok

Svet vôní

Bolo zistené, že ženy sú väčšinou vybavené citlivejším vnímaním vôní ako muži. Neplatí to však absolútne. Paradoxne, čo sa týka majstra parfumára, je to skôr mužské povolanie. Majstrovstvá „nosov" pritom zatiaľ žiadna technológia nedokázala nahradiť. Keď majstri vytvoria parfum, je to dokonalá...
Celý článok

Katalóg vôní Essens na stiahnutie...

Katalóg vôní Essens na stiahnutie  vo formáte PDF       Vitajte vo svete vôní. Milí priatelia, radi by sme vám predstavili náš katalóg, kde nájdete kompletnú ponuku parfumovaných produktov ESSENS. 
Celý článok

Naša vôňa, naša vizitka..

Jedným z piatich zmyslov človeka je čuch. Všetko, čo cítime, je okamžite prenášané do mozgu, kde vzniká čuchový vnem, ktorý ovplyvňuje našu náladu i správanie. Nezabúdajte teda na to, že príjemná a správne zvolená vôňa je našou prvou vizitkou zachytenou okolím.   Najdôležitejšiu rolu...
Celý článok